سبد خرید 0

انواع روش های سئو

5/5
همراهمون باشید تا در مورد سه روش مختلف سئو حرف بزنیم
سئو کلاه خاکستری gray hat seo

انواع روش های سئو

انواع روش های سئو

حالا بیاید در مورد مباحث جدی‌تری صحبت کنیم، موضوعی که اغلب افراد بهش علاقه‌مندن، آموزش سئو یا بهینه‌سازی وبسایت برای موتورهای جستجو. این کلمات که در بالا اشاره شد شاید برای بعضی‌تون تازه باشه ولی می‌خوام بگم که اصطلاح خودش رو داره و یه دنیای خفن و پررنگ داره که ارزش بحث کردن رو داره. پس همراهمون باشید تا در مورد سه روش مختلف سئو حرف بزنیم.

سئو کلاه سفید White Hat Seo

بهترین راه برای وبسایت‌ها اینه که با قانون‌مداری و بدون هیچ گونه تقلبی، تلاش کنند که جایگاه بهتری در نتایج موتورهای جستجو بدست بیارن. این روش رو ما سئو کلاه سفید می‌نامیم. وقتی از این روش استفاده می‌کنید، در واقع به موتورهای جستجو اعتماد می‌کنید و تمام تلاشتون رو برای بهبود محتوا، ساختار و تجربه کاربری وبسایت انجام می‌دید.

سئو کلاه خاکستری  Gray Hat Seo

خب، حالا بیاید کمی به یه خاکستری‌ترین قسمت این داستان بپردازیم. سئو کلاه خاکستری، همون میانه‌روی خوبی و بدیه. تو این روش، شما یه کمی از مقررات رو رعایت نمی‌کنید، یه کمی هم جرات میارید و ممکنه از راه‌های کمی خارج از قانون به بهبود جایگاه خودتون در نتایج جستجو برسید. البته اینجا باید با هوش و شعور انجام بشه، نه به طور بی‌پایان و بی‌رویه.

سئو کلاه سیاه  Black Hat Seo

حالا برسیم به بخشی که اصولا بهتره دور بشه، سئو کلاه سیاه. دیگه اصلا به این فکر نکنید که این روش باعث می‌شه وبسایتتون در چشم موتورهای جستجو شفاف‌تر و بهتر دیده بشه. نه، در واقع دارید تو یه مسیر خطرناک قرار می‌گیرید که ممکنه منجر به پنالتی شدن وبسایتتون توسط موتورهای جستجو بشه. اینجا ریسک زیادی هست و به شدت توصیه می‌شه از این روش دوری کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://gtseo.ir/?p=10119